Menu

 • Taniec oddziału przedszkolnego

 • Konkurs matematyczny

  Konkurs matematyczny

  Rusza kolejna już edycja konkursu Kangur matematyczny. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do zapoznania się z arkuszami konkursowymi z ubiegłych lat. To doskonały sposób, aby sprawdzić swoje matematyczne umiejętności. Wszystkie zadania dostępne są w linku poniżej. Życzymy powodzenia!
  http://www.kangur-mat.pl/testy_konkursowe.php#2017

 • Rodzeństwo na medal

  Rodzeństwo na medal

  Z przyjemnością informujemy, że dwoje uczniów z naszej szkoły może pochwalić się swoim wspólnym sukcesem. Obydwoje stanęli na podium podczas turnieju Ju-Jitsu. Gratulacje należą się nie tylko Julii i Kacprowi, ale również bardzo dumnym rodzicom. Trzymamy kciuki za kolejne medale!

 • Ciekawe zajęcia w klasach I-III

  Ten tydzień upłynął pod znakiem inwencji twórczej naszych młodszych uczniów. Mieli okazję wykazać się swoją wyobraźnią, dokładnością i poczuciem smaku. Uczniowie klas I-III dekorowali serduszka wykonane z masy porcelanowej, dodatkowo drugoklasiści przemienili się w cukierników i ozdabiali smakowite pierniczki lukrem i różnym cudeńkami. Było bardzo słodko!

 • Koło przyrodnicze

  Na terenie szkoły prowadzone są zajęcia rozwijające „Koło przyrodnicze”. W ramach zajęć uczniowie rozbudzają zainteresowania oraz poznają świat przyrody w sposób aktywny i twórczy. Koło przyrodnicze prowadzi pani Magdalena Cieszyńska.

 • Małopolski konkurs kaligraficzny "O złote pióro"

  Małopolski konkurs kaligraficzny "O złote pióro"

  Nasza szkoła bierze udział w małopolskim konkursie kaligraficznym "O złote pióro".
  Prosimy o zapoznanie się z regulaminem.
  regulamin-pioro.pdf
  zalacznik-nr-1.pdf

 • Ozdoba choinkowa wyniki

  Ozdoba choinkowa wyniki

  Miło nam poinformować iż jeden z naszych przedszkolaków zdobył nagrodę w konkursie plastycznym zorganizowanym przez SCKiPGZ w Zabierzowie na najładniejszą ozdobę choinkową. Gratulujmy Rafałowi zajęcia III miejsca. Wśród nagrodzonych znalazł się również Maciek -  uczeń klasy trzeciej.

 • Szkolna wigilia

  21 grudnia młodsi uczniowie zebrali się razem, aby wspólnie obchodzić szkolną wigilię. Pan Marcin odczytał fragment Pisma Świętego, po modlitwie podzieliliśmy się opłatkiem i zasiedliśmy do wspólnego stołu. To był idealny moment na rozmowy oraz świąteczne kolędowanie. Bardzo dziękujemy za ten mile spędzony czas. Do zobaczenia już w nowym roku!

 • Apel wigilijny

  20 grudnia zebraliśmy się wszyscy na uroczystym apelu wigilijnym. Tegoroczny występ ukazał tradycje związane z Bożym Narodzeniem oraz rodzinną wieczerzą. Dowiedzieliśmy się co symbolizują potrawy, które znajdziemy na naszych wigilijny stołach. W miłej, świątecznej atmosferze wysłuchaliśmy utworów przygotowanych przez szkolny chór. Wspólnie odśpiewaliśmy również kilka kolęd i pastorałek. Po występie nadszedł czas losowania nagród w konkursie czytelniczym. Emocji było naprawdę sporo.

 • Próba jasełkowa

  Od wielu już dni uczniowie intensywnie przygotowują się do występu jasełkowego, który odbędzie się tuż przed feriami zimowymi 13 stycznia 2019 roku w Remizie. Na przedstawieniu nie zabraknie również elementów tanecznych. Zobaczcie jak nam idą próby utrwalania kroków śląskiego tańca ludowego.

 • Kiermasz Bożonarodzeniowy

  Tegoroczny kiermasz bożonarodzeniowy organizowany przez Publiczną Szkołę Podstawową w Brzoskwini cieszył się ogromnym zainteresowaniem. Na przygotowanym przez Radę Rodziców stoisku można było zakupić wspaniałe świąteczne dekoracje. Wiele z pośród nich wykonane zostały przez dzieci i rodziców oraz nauczycieli. W imieniu Dyrekcji szkoły, grona pedagogicznego, rodziców i dzieci wszystkim serdecznie dziękujemy. Zapraszamy za rok.

 • Grudniowa niespodzianka

  W imieniu Dyrekcji oraz całego grona pedagogicznego serdecznie dziękujemy za wielkie zaangażowanie w tegoroczną edycję "Grudniowej niespodzianki". Dzięki Państwa pomocy udało nam się zebrać dary dla wybranej rodziny. Ta bezinteresowna pomoc sprawiła, że na twarzach pojawił się szczery uśmiech i nadzieja na lepsze jutro. Dziękujemy!

 • Hu, hu, ha nasza zima... wspaniała!

  Czapki na głowach, szaliki na szyjach, rękawiczki na rękach. Zwarci i gotowi uczniowie klasy II spędzili miło czas na wspólnych zabawach zimowych. Poszły w ruch śnieżki, potoczyły się kule ... Powstał wspaniały śnieżny potwór. W ten oto sposób uczciliśmy pojawienie się śniegu wprost idealnego do lepienia i tworzenia.

 • Doświadczalna klasa II

  W tym tygodniu podczas omawiania tematu powstawania i wydobywania soli uczniowie klasy drugiej rozpoczęli długotrwałe doświadczenie. Przez trzy tygodnie będziemy bacznie obserwować kolejne etapy naszego eksperymentu a wyniki zapisywać w zeszycie. Na pewno pochwalimy się efektem końcowym.

 • Kiermasz bożonarodzeniowy tuż, tuż...

  Wielkimi krokami zbliża się szkolny kiermasz bożonarodzeniowy. Uczniowie pilnie pracują tworząc wspaniałe gwiazdkowe ozdoby nie tylko w szkole pod okiem nauczycieli, ale również w domu wspólnie ze swoimi Rodzicami. Bardzo dziękujemy za naprawdę OGROMNE zaangażowanie! Już niedługo każdy będzie mógł zakupić te przepiękne, świąteczne dekoracje.

 • Prelekcja o bezpieczeństwie

  7 grudnia do młodszych uczniów naszej szkoły przyszedł pan dzielnicowy, aby przypomnieć im najważniejsze zasady obowiązujące w ruchu drogowym. Prelekcja  w niezwykle ciekawy i przystępny sposób utrwaliła każdemu z nas jak ważną rolę odgrywa noszenie odblasków oraz jak cenny jest nawyk zapinania pasów podczas jazdy samochodem.

 • Odwiedziny niezwykłego gościa

  Jak wyglądały tegoroczne mikołajki w oddziale przedszkolnym? Zapraszamy do fotogalerii.

 • Mikołajki w kinie

  Mikołajki w kinie

  5 grudnia uczniowie z klas I-III wyjechali do kina, aby świętować mikołajki oglądając wspólnie film animowany pt "Grinch". Było mnóstwo śmiechu, dużo popcornu i sporo świetnej zabawy. Na pewno powtórzymy taki wyjazd za rok!

 • 4 grudnia Dzień Górnika

  4 grudnia obchodzimy w Polsce Barbórkę – tradycyjne święto górnicze, które przypada w dniu św. Barbary. Jest ona patronką dobrej śmierci i trudnej pracy. Z tej okazji uczniowie klas II i III obejrzeli film ukazujący na czym polega ciężka praca górnika oraz tradycje związane z tym zawodem. Mogli również poznać historię Skarbnika, którą przekazali bajkowi bohaterowie Bolek i Lolek.

strona:

Wiadomości

Galeria zdjęć